Tematyka

  • Sekcja ogólna

    • Wstęp do teorii funkcji zespolonych 2021

      Ta strona służy do weryfikacji efektów uczenia się (przeprowadzania kolokwiów oraz egzaminu) w semestrze letnim roku akademickiego 2020/2021, z przedmiotu: wstęp do teorii funkcji zespolonych dla studentów 4 semestru studiów I stopnia na kierunku matematyka .

      Szanowni Państwo,


      Egzamin poprawkowy ze wstępu do teorii funkcji zespolonych rozpocznie się 12 lipca  (poniedziałek) o godzinie 10. Do egzaminu tego przystąpić mogą tylko te osoby, które nie zdały egzaminu (mają w systemie USOS ocenę niedostateczną).

      Na rozwiązanie i przesłanie zadań będą mieć Państwo czas do godziny 10.30. System przyjmie jeszcze prace wysłane między godziną 10.30 a godziną 10.35 ale zaznaczy je jako prace przesłane po terminie - nie będzie to jednak skutkować obniżeniem punktacji. Po godzinie 10.35  przesyłanie plików z rozwiązaniami nie będzie możliwe. 

      Uwaga 1.  Zadania trzeba będzie rozwiązywać ręcznie, wyraźnie piszącym długopisem wyłącznie na kartce/kartkach formatu A4 - tak jak na tradycyjnym kolokwium albo egzaminie. 

      U góry pierwszej kartki powinny się znaleźć następujące dane: 
      - imię i nazwisko, nr indeksu, 
      - aktualna data, 
      - tekst   "Egzamin poprawkowy ze wstępu do teorii funkcji zespolonych",
      - podpisane oświadczenie o samodzielnym rozwiązaniu zadań o treści: "Oświadczam, że zadania z niniejszego kolokwium/egzaminu, realizowanego w formie zdalnej, będę rozwiązywać samodzielnie" - i podpis. Brak takiego oświadczenia może czynić Kolokwium nieważnym.

      Ponadto, jeśli praca będzie się składać z więcej niż jednej kartki, to każda kartka powinna być podpisana Imieniem i Nazwiskiem - tak aby podpis ten był widoczny. 

      Dalej trzeba będzie umieścić rozwiązania zadań w dowolnej kolejności. 

      Tak przygotowany rękopis trzeba będzie  zeskanować (sfotografować) i przesłać poprzez system w jednym pliku pdf (inne formaty mogą nie być poprawnie odczytane) jako załącznik. Bardzo proszę o zadbanie, aby pliki były czytelne, doświetlone (ale nie prześwietlone) i odpowiednio zorientowane (nie "do góry nogami") i nie bokiem.

      Uwaga 2. W pracy powinny się znaleźć wszystkie obliczenia oraz cały ciąg rozumowania, który doprowadził do rozwiązania!